Linki



Youtube

TEATR CAPITOL

ul. Marszałkowska 115 (przy Pl. Bankowym)

00-102 Warszawa


Duża Scena - wejście główne do Teatru

Scena Mniejsza - wejście od ul. Przechodniej



dyrekcja

Anna Gornostaj i Stanisław Mączyński


kasa teatru

 Kasa czynna codziennie w godz.: 10 - 19


W lipcu i sierpniu kasa czynna od poniedziałku do soboty w godz.: 10 - 18 lub do rozpoczęcia spektaklu


tel.: (+48) 22 620 21 42

fax: (+48) 22 379 72 97

e-mail: bilety@teatrcapitol.pl

Klaudia Szeliga

Małgorzata Krześniak


kasa Sceny Mniejszej

czynna na godzinę przed spektaklem

tel.: (+48) 884 777 429

mail: teatr@teatrcapitol.pl


biuro organizacji widowni

czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 9 – 17

tel.: (+48) 22 890 70 55

fax: (+48) 22 379 72 97

tel.: (+48) 604 433 736 

rezerwacje@teatrcapitol.pl


manager sprzedaży/ faktury

Katarzyna Stańczak e-mail: katarzyna.stanczak@teatrcapitol.pl

specjalista ds. sprzedaży/ rezerwacje

Katarzyna Rogowska e-mail: katarzyna.rogowska@teatrcapitol.pl

specjalista ds. sprzedaży/ kasa sceny mniejszej

Jakub Łagoda tel.: (+48) 884 777 429 e-mail: jakub.lagoda@teatrcapitol.pl



manager teatru

Agnieszka Trojanek

tel.: (+48) 602 692 693 

e-mail: a.trojanek@teatrcapitol.pl



biuro/ płatności/ rozliczenia

Beata Piontek

tel.: (+48) 22 826 85 70

e-mail: biuro@scenacapitol.pl



koordynacja pracy artystycznej w teatrze i klubie Capitol

Barbara Mączyńska

tel.: (+48) 884 777 729

e-mail: koordynacja@teatrcapitol.pl



EVENTY Teatr&Klub Capitol

Agata Krzywania

tel.: (+48) 606 963 385

e-mail: agata@clubcapitol.pl



manager impresariatu

Roksana Szmigiero-Pliszka

tel.: (+48) 505 128 390

e-mail: roksana@teatrcapitol.pl


Grażyna Jagodzińska

tel.: (+48) 733 777 840

e-mail: sprzedazimpresariatu@teatrcapitol.pl


Anna Modrzejewska

tel.: (+48) 733 888 697

mail: biuroimpresariatu@teatrcapitol.pl


kontakty z mediami/ reklama

Hanna Krawczyńska

tel.: (+48) 793 988 121


marketing manager

Edyta Dobrowolska

tel.: (+48) 884 777 549

e-mail: edyta.dobrowolska@teatrcapitol.pl



pakiety reklamowe/ "capitalne kobiety"

Martyna Bobak tel.: (+48) 884 777 182 martyna.bobak@teatrcapitol.pl

dział handlowy/ rezerwacje grupowe

Mateusz Borowik tel.: (+48) 884 777 570 mateusz.borowik@teatrcapitol.pl