Linki



Youtube

TEATR CAPITOL

ul. Marszałkowska 115 (przy Pl. Bankowym)

00-102 Warszawa


Duża Scena - wejście główne do Teatru

Scena Mniejsza - wejście od ul. Przechodniej



dyrekcja

Anna Gornostaj i Stanisław Mączyński


kasa teatru

 Kasa czynna codziennie w godz.: 10 - 19

tel.: (+48) 22 620 21 42

fax: (+48) 22 379 72 97

e-mail: bilety@teatrcapitol.pl

Joanna Kosakowska

Agnieszka Zasłona


kasa Sceny Mniejszej

czynna na godzinę przed spektaklem

tel.: (+48) 884 777 429

mail: teatr@teatrcapitol.pl


biuro organizacji widowni

czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 9 – 17

tel.: (+48) 22 890 70 55

fax: (+48) 22 379 72 97

tel.: (+48) 604 433 736

Katarzyna Stańczak e-mail: katarzyna@teatrcapitol.pl

Katarzyna Rogowska e-mail: rezerwacje@teatrcapitol.pl


Jakub Łagoda tel.: (+48) 884 777 429 e-mail: jakub.lagoda@teatrcapitol.pl


manager teatru

Agnieszka Trojanek

tel.: (+48) 602 692 693 

e-mail: a.trojanek@teatrcapitol.pl



biuro/ płatności/ rozliczenia

Beata Piontek

tel.: (+48) 22 826 85 70

e-mail: biuro@scenacapitol.pl



koordynacja pracy artystycznej w teatrze i klubie Capitol

Barbara Mączyńska

tel.: (+48) 884 777 729

e-mail: koordynacja@teatrcapitol.pl



eventy w teatrze i klubie Capitol

Agata Krzywania

tel.: (+48) 606 963 385

e-mail: agata@clubcapitol.pl



manager impresariatu

Roksana Szmigiero - Pliszka

tel.: (+48) 505 128 390

e-mail: roksana@teatrcapitol.pl



kontakty z mediami/ reklama

Hanna Krawczyńska 

e-mail: h.krawczynska@teatrcapitol.pl

tel.: (+48) 793 988 121


marketing

marketing@teatrcapitol.pl


dział handlowy

Mateusz Borowik tel.: (+48) 884 777 570 mateusz.borowik@teatrcapitol.pl

Martyna Bobak tel.: (+48) 884 777 182  martyna.bobak@teatrcapitol.pl

Katarzyna Szczepaniak tel.: (+48) 884 777 143 katarzyna.szczepaniak@teatrcapitol.pl

Daria Obiała tel.: (+48) 604 123 083 daria.obiala@teatrcapitol.pl


pakiety reklamowe

dh@teatrcapitol.pl