LinkiYoutube

Inteligentna, pełna wdzięku, świetnie skonstruowana komedia obyczajowa, która od premiery w Theatre Royal Windsor w 1984 roku praktycznie nie schodzi z afisza.

Trudno o bardziej bieżący i wiecznie żywy temat niż PODATKI! Rozliczenia podatkowe spędzają bowiem sen z powiek nawet najbardziej praworządnemu obywatelowi, a hasło "Urząd Skarbowy" powoduje zimne dreszcze!


PREMIERA PAŹDZIERNIK 2015
Komedia obyczajowa, a w niej 15 postaci i 5 aktorów w brawurowych kreacjach.

PREMIERA WRZESIEŃ 2015


Polsko - czeska komedia!

Komedia omyłek językowych, obyczajowych, z dystansem i mądrze żartuje ze stereotypów narodowych. Jeśli to, co dzieje się na scenie może zdarzyć się również w rzeczywistości - a znawcy tematu twierdzą, że to całkiem prawdopodobne - nie pozostaje nam nic innego, jak uwierzyć, że w teatrze może zdarzyć się wszystko!

OD CZERWCA PONOWNIE W REPERTUARZE!Próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje...

W szesnastą rocznicę ślubu, Roman zaprasza do swojego jeszcze niewykończonego domu poznaną przez internetowy portal parę, by urządzić wspólne frywolne party. Tajemnicze spotkanie ma być niespodzianką i prezentem dla jego żony Barbary.

PREMIERA MARZEC 2015!

fb-lunch Znajdź nas na Facebook'u

Przedstawienie tylko dla dorosłych! A nawet dla jeszcze bardziej!

Zobacz coś, co wstrząśnie Twoim wyobrażeniem o życiu intymnym znudzonego angielskiego małżeństwa. Oni pokażą Ci jak urozmaicić igraszki w sypialni z pomocą włamywacza, dozorcy i zdesperowanej, porzuconej przez męża siostry.

„Wariatka” to tragikomedia, która ma w sobie wszystko, co powinien mieć genialny rosyjski dramat, nie pozwala przestać się śmiać, by za chwilę „wcisnąć widza w fotel”.

Ona- 40-letnia Marina, szalona i destrukcyjna, przerażona upływem czasu, dla miłości gotowa uwodzić, kokietować, stosować emocjonalny szantaż, a nawet oferować czysto handlowy układ. On- 30-letni Aleksiej, czarujący mąż i ojciec, niestroniący od przygód, trochę cyniczny i pewny siebie. Ich rzekomo przypadkowe spotkanie uruchomi lawinę niekontrolowanych, chwilami niezwykle komicznych, chwilami dramatycznych zdarzeń.


Capitalne Kobiety – na pewno jesteś jedną z nich!

Tylko dla Kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do Teatru Capitol na wyjątkowe wieczory pełne atrakcji. Od września jeden wtorek w miesiącu będzie należał w stu procentach tylko do płci pięknej!


2 SEZON CAPITALNYCH KOBIET - START: 22 września (wtorek). Temat wieczoru: "Dom" Spektakl "Kiedy kota nie ma..."


VI spotkanie - 10 czerwca. Temat wieczoru: "Podróże" Spektakl "Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?"

V spotkanie - 13 maja. Temat wieczoru: "Gotowanie" Spektakl "Klub Mężusiów"

IV spotkanie - 22 kwietnia. Temat wieczoru: "Sport" Spektakl "Śmiertelnie poważne uczucie"

III spotkanie - 11 marca. Temat wieczoru: "Moda" Spektakl "Następnego dnia rano"

II spotkanie - 25 lutego. Temat wieczoru: "Zdowie". Spektakl "Dwie połówki pomarańczy"

I spotkanie - 14 stycznia. Temat wieczoru: "Uroda". Spektakl: "Di, Viv i Rose"

Złodziej to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka.

Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym.

Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie? Wyjątkowa okazja aby zerknąć „od kuchni” na relacje bratnich dusz na scenie.


fb-divivirose Znajdź nas na Facebook'u

Farsa, w której jedyne przewidywalne to ponad dwie godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli!


FB-kot Znajdź nas na Facebook'u